Kısaca
Sancak Palas
Davet Salonu

Lüks ve konforun birleştiği toplam 1500 kişilik oturma kapasitesine sahip ferah salonu, 500 m2 teras alanı, 200 araçlık otoparkı, profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş ekibi ile Sancak Palas Davet Salonu kurumsal ve bireysel organizasyonlar için yeterli teknik donanım ve kapasiteye sahiptir.

Anadolu Yakasının merkezi bölgesinde yer alan Sancak Palas Davet Salonu, açık ve kapalı etkinlik alanı, unutulmaz günlere özel hazırlanan lezzetli menüleri, yüksek tavanlı ferah salonu ile unutulmaz anlarda, alanında uzmanlaşmış güler yüzlü ekibi ile sizlerin ve değerli misafirlerinizin hizmetindedir.

CZG_7691
kurumsal-gor
diningmtgs

Davet Salonumuz, şehrin merkezindeki konut alanlarından izole konumu, 200 araçlık otoparkı, tarihin ve modern mimarlığın birlikte işlendiği gösterişli yapısı ile Sancaktepe Bölgesine değer katmaktadır.

Davet salonumuz merkezi bir lokasyonda yer almaktadır. Salonumuzun bazı önemli noktalara mesafesi şu şekildedir:
Toplu taşıma araçlarına birkaç adım uzaklıkta
Şile Otobanına 6 dk.
Sancaktepe-Kartal Gişelere dk.
Sabiha Gökçen’e 14 dk.
FSM ve 15 Temmuz Şehitler Köprülerine Ortalama 25 dk.
uzaklıktadır.

Davet salonumuz 5m Tavan yüksekliğine sahip 1000 m2 sütunsuz ana davet salonu, programın içeriğine göre değişen konsept seçenekleri ile geniş, ferah ve sütunsuz kapalı bir etkinlik alanı sunmaktadır.

Salonumuz otomatik perde sistemi ile yapılacak olan organizasyonun yapısına göre değişebilen dinamik bir etkinlik alanına sahiptir. Bölünebilme özelliği sayesinde 50 kişiden 1500 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi ile 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet kalitesi sunmaktayız.

Davet Salonumuz birbirinden bağımsız opsiyonel olarak ikram seçenekleri sunulabilen, erkek ve kadın misafirler için ayrılmış ana salondan 4 farklı kapıdan ulaşılabilen özel bir teras alanına sahiptir.

Davet salonumuzun ferah ve ihtişamlı fuaye alanında,programlarınızın içeriğine göre kırmızı halı, protokol karşılamaları, misafir karşılama orkestrası vb. hizmetler sunmaktayız.

Salonumuz yüksek kalitede akustik yapıya sahip ses sistemi, ışık gücü ayarlanabilen özel aydınlatma sistemleri ve 200 inç, 4608×2304 pixel (4×3 m) Led Ekran teçhizatları ile teknik donanım ve altyapıya sahiptir.
Salonumuzda Konfeti, Sis ve Buz Sistemleri hizmetleri sunulmaktadır. Unutulmaz anılar için sunulan bu hizmetimiz konuşma, giriş, karşılama, dans esnasında kullanılabilmektedir. organizasyonun yapısına uygun olarak opsiyonel olarak palyaço, pamuk şeker arabası vb. hizmetler de sunulabilmektedir.

Sancak Palas

Bölgenin en prestijli toplantı, düğün ve etkinlik noktalarından birinde organizasyon yapmak isterseniz Sancak Palas olarak biz hazırız, konuklarınızın deneyimini tamamlayan keyifli yemek seçenekleri ile etkinliklerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız.

SANCAK PALAS ONLINE KATALOG

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla ve ayrıntılı bilgiye sahip olmak isterseniz online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.